قیمت سیم مفتول گالوانیزه

قیمت سیم مفتول گالوانیزه

قیمت سیم مفتول گالوانیزه

قیمت سیم مفتول گالوانیزه – بروز ترین و مناسب ترین قیمت ها در ایران متال

قیمت سیم مفتول گالوانیزه : در این بخش قراره در مورد سیم مفتول و کاربرد های متفاوت ان بحث کنیم. اگه سوالی در مورد متول داشتی و جوابشو توی این پست نگرفتی حتما با ما تماس بگیر تا از خدمات و مشاهوره های رایگان ما بهرهمند شید.

سیم مفتول نیز مانند دیگر محصولات فلزی انواعی دارد و کاربرد های هر یک از محصولات با یک دیگر متفاوت است و در مناطق دیگر به کار میرود. سیم مفتول قطر کمی دارد و همین علت باعث داشتن انعطاف پذیری بسیار بالای اوست و میتوان هر فرم و حالتی که دلخواه شماست به ان بدهید و ان را مورد استفاده قرار دهید. به شما پیشنهاد میکنم که قیمت سیم مفتول سیاه رو ببینید و از اخرین قیمت سیم مفتولی باخبر شوید.

کاربرد سیم مفتول سیاه و گالوانیزه

مفتول ها در بیشتر مکان ها مورد استفاده قرار میگیرد و استفاده از ان ها نیاز به تخصص ندارد و در حدی که بدانید از ان جگونه استفاده کنید و کاربرد ان را نیز بدانید میتوانید از ‌سیم مفتولی استفاده کنید. استفاده از سیم‌‌ مفتول در بیشتر صنایع مورد استفاده قرار میگییرد و کاربرد ان ها نسبت به عملیاتی که در طول فرایند بر روی ان ها انجام شده بستگی درد.

برای مثال: مفتول های که سیاه هستند و عملیات گالوانیزه بر روی ان ها انجام نشده برای مناطق خشک و جایی که رطوبت و موادی که باعث خوردگی اهن شود نباشد مناسب است و هر یک از این مواردی که نام برده شد یعنی اب و هوا یا مواد شیمیایی میتواند باعث کاهش طول عمر و یا از بین رفتن مفتول شود.

اما استفاده از مفتول های گالوانیزه به دلیل عملیات گالوانیزه و به وجود امدن روکشی بر روی مفتول باعث می شود تا در شرایط سخت مقاومت خود را حفظ کند و همان انعطاف را داشته باشد  و در بیشتر مناطقی که از شرایط اب و هوایی درست برخورد در نیستن مورد استفاده قرار بگیرد.

نکاتی که در هنگام خرید به ان توجه کنید

در هنگام خرید مفتول باید به چند نکته توجه داشته باشید. در ابتدای کار باید مقدار و مواردی که میخواهید از مفتول استفاده کنید را بدانید این که بدانید مقدار استفاده شما از مفتول چقدر است باعث می شود تا بتوانید از خرید اضافی که باعث افزایش هزینه ها می شود جلوگیری کرد.

گه در هنگام خرید به مشکل یا سوالی برخوردید میتوانید با تماس با ما از مشاوره های رایگان ما بهرهمند شوید

نکات:

  • به دلیل نوسانات بازار جهت اطلاع از قیمت بروز کافیست با ما تماس بگیرید. (شماره تماس: ۰۹۱۲۲۵۳۴۳۷۸)
  • در صورت هر گونه سوال و وجود ابهام، جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به شما پاسخ دهیم.

قیمت سیم مفتول گالوانیزه

محصولضخامت (میلیمتر)شرکتقیمت (ريال)
سیم مفتول گالوانیزه.7تهران63000
سیم مفتول گالوانیزه1تهران64000
سیم مفتول گالوانیزه1.2تهران63000
سیم مفتول گالوانیزه1.5تهران65000
سیم مفتول گالوانیزه2.2تهران65000
سیم مفتول گالوانیزه2.5تهران64000
سیم مفتول گالوانیزه3تهران65500
سیم مفتول گالوانیزه4تهران64500

[تعداد: 5   میانگین:  4.6/5]