0%

قیمت سیم رابیتس

شقیمت سیم رابیتس

قیمت سیم رابیتس


قیمت سیم رابیتس

قیمت سیم رابیتس سیم رابیتس همان سیم مفتول گالوانیزه می باشد برخی از محصولات فلزی چند تا اسم دارند و به چنیدن اسم شناخته می شود اما باید این را بدانیم که سیم را‌بیتس همان ‌سیم مفتول گالوانیزه است و تفاوت ان فقط در اسم ان است.

معمولا سیم ها بری کاربرد های مختلف استفاده می شوند سطح مقطع انها کم بوده و دارای انعطاف پذیری بالایی می باشد و  می توان از ان ها در کارخانه گلخانه و دیگر صنایع مورد استفاده قرار داد. سیم رابیتس یکی از محصولات پر کاربرد در ساختمان ها می باشد کاربرد اصلی این فلز دادن نما به ساختمان است.

ولی این نکته را باید در نظر داشته باشید که اگر برای رابیتس از گالوانیزه استفاده کنید طول عمر و دوام ان افزایش پیدا می کند و به کار استحکام می بخشد.

برای دیدن قیمت سیم سیاه کلیک کنید

مزایایی که سیم را‌بیتس دارد

یکی از مهم ترین مزایایی که سیم رابیست دارد فراوانی ان و در دسترس بودن است و قیمت نسبتا مناسبی دارد ولی خوبی های دیگری که باعث استفاده از این نوع محصول می شود مهندسی بودن ان یکی دیگر از فواید ان است و بسیار کاربردی بوده زیرا این محصولا به راحتی قابل طراحی در طرح های مختلف هستن و ساخت ان ها نیاز به افراد با تخصص ندارد و توصت افرادی که تجربه کمی دارند نیز انجام میشود و همین مثئله باعث می شه تا استفاده از ان ها افزایش پیدا کند

 

قیمت سیم رابیتس

محصولضخامت (میلیمتر)شرکتقیمت (ريال)
سیم مفتول گالوانیزه.7تهران63000
سیم مفتول گالوانیزه1تهران64000
سیم مفتول گالوانیزه1.2تهران63000
سیم مفتول گالوانیزه1.5تهران65000
سیم مفتول گالوانیزه2.2تهران65000
سیم مفتول گالوانیزه2.5تهران64000
سیم مفتول گالوانیزه3تهران65500
سیم مفتول گالوانیزه4تهران64500

[تعداد: 1   میانگین:  5/5]

لیست قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *