0%

لیست قیمت تیراهن

_

تیرآهن چیست؟

_

آیا شما نیز به دنبال راهنمای خرید و استفاده از باکیفیت ترین و مقاوم ترین انواع تیرآهن هستید؟ آیا می دانید که برای خرید بهترین انواع این محصولات بایستی از کجا اقدام کرد؟ از شما دعوت می شود که پیش از اقدام به خرید و مشاهده قیمت تیرآهن ، مقاله و مطالب پیش روی خود را تا انتها همراهی نمایید.

تیرآهن به نوعی از پروفیل گفته می شود که در صنعت ساخت و ساز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و می توانید به راحتی تنش های حاصل از لنگر خمشی و نیروهای برشی را تحمل کند.

لازم است بدانید که در ساخت این محصول از فرایند نورد گرم استفاده می شود که همین امر نیز میزان مقاومت و استحکام آن را تا میزان قابل توجهی افزایش می دهد. بی شک استفاده از این محصول می تواند یک سری از مهمترین و اصلی ترین مزیت ها را به دنبال داشته باشد که از مهمترین و اصلی ترین این مزیت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان توسعه بعد از اتمام ساخت
  • به صورت پیش ساخته می توان مورد استفاده قرار داد.
  • برای ساختمان هایی که از ارتفاع بالایی برخوردار هستند، بسیار مناسب است.
  • سرعت نصب بسیار بالایی را دارد.

حال شما نیز می توانید با توجه به سازه ای که مد نظرتان می باشد اقدام به استفاده از این محصول داشته باشید. در ادامه مقاله نیز سعی بر آن داریم تا در مورد انواع این محصولات توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.
انواع تیرآهن کدامند؟

همانطور که اشاره شد، امروزه استفاده از انواع تیرآهن بسیار بیشتر بوده و شما نیز می توانید با توجه به نیاز خود، یکی از مناسب ترین و بهترین این محصولات را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید. همچنین لازم است بدانید که این محصول بر اساس بال خود نیز به انواع بسیار مختلفی تقسیم بندی می شود و این امر سبب می شود که افراد یکی از مناسب ترین و بهترین این محصولات را تهیه و خریداری کند. از مهمترین و اصلی ترین انواع این سازه های پرکاربرد می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

حال شما نیز می توانید در مورد هر یک از این انواع اطلاعات مناسبی را به دست آورید و از این طریق یکی از بهترین و مناسب ترین این محصولات را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید.

تیرآهن زنبوری و کاربرد آن

یکی از بهترین و پرکاربردترین انواع تیرآهن را مدل زنبوری آن شکل داده است که دلیل نامگذاری آن نیز شباهت بسیار زیاد آن به لانه زنبوری می باشد. از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی که سبب می شود تا از مدل زنبوری استفاده شود، کم بودن نیمرخ های نورد شده و مقرون به صرفه بودن این محصولات می باشد.

لازم است بدانید که هزینه های مربوط به جوشکاری، مونتاژ، برش و غیره بسیار مقرون به صرفه و کم می باشد و این امر می تواند بهترین دلیل برای استفاده از تیرهای آهنی زنبوری باشد. از مهمترین و اصلی ترین کاربردهای استفاده از این سازه نیز می توان به استفاده آن در ساخت سقف های بلوکی و تیرچه ای اشاره کرد.

امروزه شما برندها و شرکت های بسیار زیادی را می توانید در کشورمان مشاهده کنید که هر یک از آنها به دنبال طراحی و تهیه بهترین انواع این محصولات هستند تا از این طریق رضایتمندی مشتریان خود را به دست آورد. از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های این محصول نیز می توان به بالا بودن مقاومت بسیار بالای آن اشاره کرد که می تواند در مقابل هرگونه شرایط آب و هوایی به سختی از خود مقاومت نشان دهد.

تیرآهن زیگزاگی و کاربرد آن

تیرآهن زیگزاگی از دیگر بی نظیرترین و پرفروش ترین انواع این سازه می باشد که از ضخامت و ابعاد بسیار متنوعی برخوردار بوده و شما می توانید با توجه به نیاز خود، اقدام به خرید و استفاده از این محصول داشته باشید. مدل زیگزاگی این سازه همچنین از کاربرد بسیار بالایی برخوردار بوده و همین امر سبب شده تا امروزه شاهد افزایش میزان فروش آن باشیم. شما می توانید این سازه را به راحتی در ساخت و سازهای ساختمانی خود مورد استفاده قرار دهید. امروزه در ساخت و سازهای عمرانی نیز از این محصول استفاده می کنند.